MPLAD30KP17AE3
MPLAD30KP17AE3
Onderdeel nummer:
MPLAD30KP17AE3
Beschrijving:
TVS DIODE 17VWM 28.8VC PLAD
Data papier:
MPLAD30KP17AE3.pdf
Invoering
Kopen MPLAD30KP17AE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):17V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:28.8V
Spanning - Onderbreking (Min):18.9V
Unidirectionele kanalen:1
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-7377
1086-7377-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MPLAD30KP17AE3
Beschrijving:TVS DIODE 17VWM 28.8VC PLAD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):1041A (1.041kA)