Kopen MTM761100LBF met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1V @ 1mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±8V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | WSMini6-F1-B |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 42 mOhm @ 1A, 4V |
| Vermogensverlies (Max): | 700mW (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-SMD, Flat Leads |
| Andere namen: | MTM761100LBFTR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MTM761100LBF |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1200pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | P-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | P-Channel 12V 4A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount WSMini6-F1-B |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 1.8V, 4V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 12V |
| Beschrijving: | MOSFET P-CH 12V 4A WSMINI6 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 4A (Ta) |
| Email: | [email protected] |