Kopen MTM763200LBF met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1.3V @ 1mA |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | WSMini6-F1-B |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 105 mOhm @ 1A, 4V |
| Vermogen - Max: | 700mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-SMD, Flat Leads |
| Andere namen: | MTM763200LBFTR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MTM763200LBF |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 280pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | N and P-Channel |
| FET Feature: | Standard |
| Uitgebreide beschrijving: | Mosfet Array N and P-Channel 20V 1.9A, 1.2A 700mW Surface Mount WSMini6-F1-B |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 20V |
| Beschrijving: | MOSFET N/P-CH 20V WSMINI6-F1 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 1.9A, 1.2A |
| Email: | [email protected] |