MXLP5KE70CAE3
MXLP5KE70CAE3
Onderdeel nummer:
MXLP5KE70CAE3
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 70VWM 113VC DO41
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13720 Pieces
Data papier:
MXLP5KE70CAE3.pdf
Invoering
Kopen MXLP5KE70CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):70V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:113V
Spanning - Onderbreking (Min):77.8V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:DO-204AL (DO-41)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:500W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AL, DO-41, Axial
Andere namen:1086-10558
1086-10558-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXLP5KE70CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 70VWM 113VC DO41
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):4.4A