MXLPLAD30KP15CA
Onderdeel nummer:
MXLPLAD30KP15CA
Beschrijving:
TVS DIODE 15VWM 25.8VC PLAD
beschikbare kwaliteit:
17680 Pieces
Data papier:
MXLPLAD30KP15CA.pdf
Invoering
Kopen MXLPLAD30KP15CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):15V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:25.8V
Spanning - Onderbreking (Min):16.7V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:PLAD
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-10941
1086-10941-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXLPLAD30KP15CA
Beschrijving:TVS DIODE 15VWM 25.8VC PLAD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):1164A (1.164kA)