MXLPLAD30KP180AE3
Onderdeel nummer:
MXLPLAD30KP180AE3
Beschrijving:
TVS DIODE 180VWM 291VC PLAD
beschikbare kwaliteit:
17213 Pieces
Data papier:
MXLPLAD30KP180AE3.pdf
Invoering
Kopen MXLPLAD30KP180AE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):180V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:291V
Spanning - Onderbreking (Min):200V
Unidirectionele kanalen:1
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:PLAD
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-10960
1086-10960-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXLPLAD30KP180AE3
Beschrijving:TVS DIODE 180VWM 291VC PLAD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):104A