MXLPLAD30KP18A
Onderdeel nummer:
MXLPLAD30KP18A
Beschrijving:
TVS DIODE 18VWM 30.8VC PLAD
beschikbare kwaliteit:
17974 Pieces
Data papier:
MXLPLAD30KP18A.pdf
Invoering
Kopen MXLPLAD30KP18A met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):18V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:30.8V
Spanning - Onderbreking (Min):20V
Unidirectionele kanalen:1
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:PLAD
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-10963
1086-10963-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXLPLAD30KP18A
Beschrijving:TVS DIODE 18VWM 30.8VC PLAD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):975A