MXPLAD30KP45AE3
Onderdeel nummer:
MXPLAD30KP45AE3
Beschrijving:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
beschikbare kwaliteit:
18017 Pieces
Data papier:
MXPLAD30KP45AE3.pdf
Invoering
Kopen MXPLAD30KP45AE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):45V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:72.7V
Spanning - Onderbreking (Min):50V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-13480
1086-13480-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXPLAD30KP45AE3
Beschrijving:TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):414A