MXSMBG40CA
MXSMBG40CA
Onderdeel nummer:
MXSMBG40CA
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
19867 Pieces
Data papier:
MXSMBG40CA.pdf
Invoering
Kopen MXSMBG40CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):40V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:64.5V
Spanning - Onderbreking (Min):44.4V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SMBG (DO-215AA)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:600W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-215AA, SMB Gull Wing
Andere namen:1086-13907
1086-13907-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMBG40CA
Beschrijving:TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO215AA
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):9.3A