MXSMBG45CA
MXSMBG45CA
Onderdeel nummer:
MXSMBG45CA
Beschrijving:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO215AA
beschikbare kwaliteit:
16855 Pieces
Data papier:
MXSMBG45CA.pdf
Invoering
Kopen MXSMBG45CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):45V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:72.7V
Spanning - Onderbreking (Min):50V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SMBG (DO-215AA)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:600W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-215AA, SMB Gull Wing
Andere namen:1086-13915
1086-13915-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMBG45CA
Beschrijving:TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO215AA
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):8.3A