MXSMBJ110CAE3
MXSMBJ110CAE3
Onderdeel nummer:
MXSMBJ110CAE3
Beschrijving:
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
beschikbare kwaliteit:
17047 Pieces
Data papier:
MXSMBJ110CAE3.pdf
Invoering
Kopen MXSMBJ110CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):110V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:177V
Spanning - Onderbreking (Min):122V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SMBJ (DO-214AA)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:600W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-214AA, SMB
Andere namen:1086-14004
1086-14004-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMBJ110CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):3.4A