MXSMLG24CAE3
Onderdeel nummer:
MXSMLG24CAE3
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13726 Pieces
Data papier:
MXSMLG24CAE3.pdf
Invoering
Kopen MXSMLG24CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):24V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:38.9V
Spanning - Onderbreking (Min):26.7V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SMLG (DO-215AB)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:3000W (3kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen:1086-14830
1086-14830-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMLG24CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):77.2A