NH00CM40
Onderdeel nummer:
NH00CM40
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE SQUARE 40A 500VAC/440VDC
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
19510 Pieces
Data papier:
NH00CM40.pdf
Invoering
Kopen NH00CM40 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:440V
Nominale spanning - AC:500V
Size / Dimension:2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm)
Serie:-
Reactietijd:Fast
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Rectangular, Blade
Temperatuur:-
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Onderdeelnummer:NH00CM40
Fuse Type:Square
Kenmerken:Indicating
Beschrijving:FUSE SQUARE 40A 500VAC/440VDC
Huidige score:40A