Kopen NH00CM4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 440V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 500V |
| Size / Dimension: | 2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm) |
| Serie: | - |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Rectangular, Blade |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | NH00CM4 |
| Fuse Type: | Square |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE SQ 4A 500VAC/440VDC RECT |
| Huidige score: | 4A |
| Klasse: | NH |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 120kA AC, 25kA DC |
| goedkeuringen: | VDE |
| toepassingen: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |