Kopen NN30310AAVB met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.75V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 6V |
| Voltage - Input (Max): | 30V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 24-QFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | NN30310AAVBTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 19 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | NN30310AAVB |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 250kHz, 750kHz, 1.25MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.75V 1 Output 3A 24-WFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 24QFN |
| Current - Output: | 3A |
| Email: | [email protected] |