Kopen NX2837CUPTR met BYCHPS
Koop met garantie
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Voltage / Current - Output 3: | - |
| Voltage / Current - Output 2: | 3.3V, 700mA |
| Voltage / Current - Output 1: | Controller |
| Voltage - Levering: | 9 V ~ 30 V |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Serie: | - |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | NX2837CUPTR |
| Functie: | Any Function |
| Frequentie - Schakelen: | 350kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 350kHz |
| Beschrijving: | IC REG DL BUCK/LINEAR 10MSOP |
| Email: | [email protected] |