Kopen ONET2511TAY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | Diesale |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | Die |
| Output Type: | Differential |
| Andere namen: | 296-17427 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ONET2511TAY |
| Uitgebreide beschrijving: | Transimpedance Amplifier 1 Circuit Differential Diesale |
| Beschrijving: | IC OPAMP TRANSIMP 2.5GHZ DIESALE |
| Current - Supply: | 25mA |
| Current - Output / Channel: | - |
| Amplifier Type: | Transimpedance |
| -3dB bandbreedte: | 2.5GHz |
| Email: | [email protected] |