Kopen P1900RE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State: | 4V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 140V |
| Voltage - Doorslagstroom: | 220V |
| Serie: | SIDACtor® |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | P1900RE |
| Beschrijving: | SIDACTOR BI 140V 3000A TO220 |
| Current - Peak Pulse (8 / 20μs): | 3000A (3kA) |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | - |
| Current - Hold (IH): | 50mA |
| Capaciteit: | 290pF |
| Email: | [email protected] |