Kopen PAM8006ATR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 8 V ~ 18 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 32-QFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Andere namen: | PAM8006ATRDI |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 10W x 2 @ 8 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PAM8006ATR |
| Kenmerken: | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 32-QFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO 15W CLASS D 32UQFN |
| Email: | [email protected] |