Kopen PCS1A560MCL9GS met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 10V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Size / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | PCS |
| Ripple Current - lage frequentie: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 2.3A @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | 493-3974-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PCS1A560MCL9GS |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 56µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 27 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD |
| Capaciteit: | 56µF |