Kopen PLE0G122MDO1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 4V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | PLE |
| Ripple Current - lage frequentie: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 7.2A @ 100kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 493-3065 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PLE0G122MDO1 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 1200µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 5 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H |
| Capaciteit: | 1200µF |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |