PLE0G122MDO1
PLE0G122MDO1
Onderdeel nummer:
PLE0G122MDO1
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Data papier:
1.PLE0G122MDO1.pdf2.PLE0G122MDO1.pdf
Invoering
Kopen PLE0G122MDO1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:4V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:PLE
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:7.2A @ 100kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-3065
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PLE0G122MDO1
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1200µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):5 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Capaciteit:1200µF