PLE0G681MDO1
PLE0G681MDO1
Onderdeel nummer:
PLE0G681MDO1
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
Data papier:
1.PLE0G681MDO1.pdf2.PLE0G681MDO1.pdf
Invoering
Kopen PLE0G681MDO1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:4V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:PLE
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:6.5A @ 100kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-3063
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PLE0G681MDO1
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):5 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
Capaciteit:680µF