PLX1E820MCL1
PLX1E820MCL1
Onderdeel nummer:
PLX1E820MCL1
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V T/H
Data papier:
1.PLX1E820MCL1.pdf2.PLX1E820MCL1.pdf
Invoering
Kopen PLX1E820MCL1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:PLX
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:2A @ 100kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-14203
PLX1E820MCL1-ND
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PLX1E820MCL1
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.354" (9.00mm)
Uitgebreide beschrijving:82µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):28 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V T/H
Capaciteit:82µF