PM0603-47NJ-RC
PM0603-47NJ-RC
Onderdeel nummer:
PM0603-47NJ-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM
Data papier:
PM0603-47NJ-RC.pdf
Invoering
Kopen PM0603-47NJ-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±5%
Leverancier Device Pakket:0603 (1608 Metric)
Size / Dimension:0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm)
afscherming:Unshielded
Serie:PM0603
ratings:-
Q @ Freq:35 @ 250MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Andere namen:M8490TR
PM060347NJRC
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Alumina
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PM0603-47NJ-RC
Inductie:47nH
Hoogte - Zittend (Max):0.047" (1.20mm)
Frequentie - Test:200MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:2.1GHz
Uitgebreide beschrijving:47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm 0603 (1608 Metric)
Beschrijving:FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM
DC Resistance (DCR):280 mOhm
Huidige score:600mA