PM0603-72ND-RC
Onderdeel nummer:
PM0603-72ND-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM
Data papier:
PM0603-72ND-RC.pdf
Invoering
Kopen PM0603-72ND-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±0.3nH
Leverancier Device Pakket:0603 (1608 Metric)
Size / Dimension:0.063" L x 0.045" W (1.60mm x 1.15mm)
afscherming:Unshielded
Serie:PM0603
ratings:-
Q @ Freq:34 @ 250MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Alumina
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PM0603-72ND-RC
Inductie:72nH
Hoogte - Zittend (Max):0.040" (1.02mm)
Frequentie - Test:200MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:1.7GHz
Uitgebreide beschrijving:72nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 490 mOhm 0603 (1608 Metric)
Beschrijving:FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM
DC Resistance (DCR):490 mOhm
Huidige score:400mA