Kopen PM1210-121J met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | 1210 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | PM1210 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 20 @ 796kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1210 (3225 Metric) |
| Andere namen: | M6130TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM1210-121J |
| Inductie: | 120µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Frequentie - Test: | 796kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 10MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 120µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 110 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 120UH 70MA 110 OHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 110 Ohm Max |
| Huidige score: | 70mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |