Kopen PM200CLA120 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Isolatie: | 2500VDC |
|---|---|
| Spanning: | 1200V |
| Type: | IGBT |
| Serie: | Intellimod™ |
| Verpakking / doos: | Power Module |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM200CLA120 |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Driver Module IGBT 3 Phase 1200V 200A Power Module |
| Beschrijving: | MOD IPM L-SER 6PAC 1200V 200A |
| Actueel: | 200A |
| Configuratie: | 3 Phase |
| Email: | [email protected] |