Kopen PM200RL1A060 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Isolatie: | 2500Vrms |
|---|---|
| Spanning: | 600V |
| Type: | IGBT |
| Serie: | Intellimod™ |
| Verpakking / doos: | Power Module |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PM200RL1A060 |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 200A Power Module |
| Beschrijving: | MOD IPM 7-PAC V1 200A 600V |
| Actueel: | 200A |
| Configuratie: | 3 Phase |
| Email: | [email protected] |