REG102NA-2.8/3K
Onderdeel nummer:
REG102NA-2.8/3K
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.8V 0.25A SOT23-5
Data papier:
REG102NA-2.8/3K.pdf
Invoering
Kopen REG102NA-2.8/3K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.8V
Voltage - Input:Up to 10V
Voltage - Dropout (standaard):0.15V @ 250mA
Leverancier Device Pakket:SOT-23-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:REG102NA-2.8/3K
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 250mA SOT-23-5
Beschrijving:IC REG LDO 2.8V 0.25A SOT23-5
Current - Output:250mA
Current - Limit (Min):340mA