RLB0812-332KL
RLB0812-332KL
Onderdeel nummer:
RLB0812-332KL
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 3.3MH 60MA 12 OHM TH
Data papier:
RLB0812-332KL.pdf
Invoering
Kopen RLB0812-332KL met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.264" Dia (6.70mm)
afscherming:Unshielded
Serie:RLB
ratings:-
Q @ Freq:60 @ 252kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:RLB0812332KL
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RLB0812-332KL
Inductie:3.3mH
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Frequentie - Test:252kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:600kHz
Uitgebreide beschrijving:3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 60mA 12 Ohm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 3.3MH 60MA 12 OHM TH
DC Resistance (DCR):12 Ohm Max
Huidige score:60mA