RVB0E221MNG
RVB0E221MNG
Onderdeel nummer:
RVB0E221MNG
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Data papier:
1.RVB0E221MNG.pdf2.RVB0E221MNG.pdf3.RVB0E221MNG.pdf
Invoering
Kopen RVB0E221MNG met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:2.5V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Size / Dimension:0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie:FPCAP, VB
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2917 (7343 Metric)
Andere namen:493-6674-2
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Onderdeelnummer:RVB0E221MNG
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.118" (3.00mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):15 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Capaciteit:220µF