S6006DS2TP
Onderdeel nummer:
S6006DS2TP
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
SCR SENS 600V 6A TO-252
Data papier:
1.S6006DS2TP.pdf2.S6006DS2TP.pdf
Invoering
Kopen S6006DS2TP met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State (Vtm) (Max):1.6V
Voltage - Off State:600V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):800mV
Leverancier Device Pakket:TO-252, (D-Pak)
Serie:-
SCR Type:Sensitive Gate
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Temperatuur:-40°C ~ 110°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:S6006DS2TP
Uitgebreide beschrijving:SCR 600V 6A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Beschrijving:SCR SENS 600V 6A TO-252
Current - On State (It (RMS)) (Max):6A
Current - On State (It (AV)) (Max):3.8A
Current - Off staat (Max):5µA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Current - Hold (IH) (Max):6mA