S6006VTP
S6006VTP
Onderdeel nummer:
S6006VTP
Beschrijving:
SCR NON-SENS 600V 6A TO-251
Data papier:
1.S6006VTP.pdf2.S6006VTP.pdf3.S6006VTP.pdf
Invoering
Kopen S6006VTP met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State (Vtm) (Max):1.6V
Voltage - Off State:600V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):1.5V
Leverancier Device Pakket:TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serie:-
SCR Type:Standard Recovery
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:S6006VTP
Uitgebreide beschrijving:SCR 600V 6A Standard Recovery Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Beschrijving:SCR NON-SENS 600V 6A TO-251
Current - On State (It (RMS)) (Max):6A
Current - On State (It (AV)) (Max):3.8A
Current - Off staat (Max):10µA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Current - Hold (IH) (Max):30mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max):15mA