SCH114-121
SCH114-121
Onderdeel nummer:
SCH114-121
Fabrikant:
Signal Transformer
Beschrijving:
FIXED IND 120UH 1.08A 397 MOHM
Data papier:
SCH114-121.pdf
Invoering
Kopen SCH114-121 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
afscherming:Unshielded
Serie:SCH114
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:-
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SCH114-121
Inductie:120µH
Hoogte - Zittend (Max):0.193" (4.90mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:120µH Unshielded Wirewound Inductor 1.08A 397 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 120UH 1.08A 397 MOHM
DC Resistance (DCR):397 mOhm Max
Huidige score:1.08A
Current - Verzadiging:1.23A