SCH114-150
SCH114-150
Onderdeel nummer:
SCH114-150
Fabrikant:
Signal Transformer
Beschrijving:
FIXED IND 15UH 2.75A 74 MOHM SMD
Data papier:
SCH114-150.pdf
Invoering
Kopen SCH114-150 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
afscherming:Unshielded
Serie:SCH114
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:-
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SCH114-150
Inductie:15µH
Hoogte - Zittend (Max):0.193" (4.90mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.75A 74 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 15UH 2.75A 74 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):74 mOhm Max
Huidige score:2.75A
Current - Verzadiging:3.5A