SCIHP1040-2R2M
SCIHP1040-2R2M
Onderdeel nummer:
SCIHP1040-2R2M
Fabrikant:
Signal Transformer
Beschrijving:
FIXED IND 2.2UH 13A 8.5 MOHM SMD
Data papier:
SCIHP1040-2R2M.pdf
Invoering
Kopen SCIHP1040-2R2M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:-
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm)
afscherming:Shielded
Serie:SCIHP1040
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:-
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SCIHP1040-2R2M
Inductie:2.2µH
Hoogte - Zittend (Max):0.157" (4.00mm)
Frequentie - Test:200kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:2.2µH Shielded Inductor 13A 8.5 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 2.2UH 13A 8.5 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):8.5 mOhm Max
Huidige score:13A
Current - Verzadiging:19A