SDR0703-270KL
SDR0703-270KL
Onderdeel nummer:
SDR0703-270KL
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 27UH 600MA 400 MOHM
Data papier:
SDR0703-270KL.pdf
Invoering
Kopen SDR0703-270KL met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.256" L x 0.177" W (6.50mm x 4.50mm)
afscherming:Unshielded
Serie:SDR0703
ratings:-
Q @ Freq:20 @ 2.52MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:SDR0703-270KL-ND
SDR0703270KL
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SDR0703-270KL
Inductie:27µH
Hoogte - Zittend (Max):0.106" (2.70mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:20MHz
Uitgebreide beschrijving:27µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 400 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 27UH 600MA 400 MOHM
DC Resistance (DCR):400 mOhm Max
Huidige score:600mA
Current - Verzadiging:880mA