SDR0703-2R7ML
SDR0703-2R7ML
Onderdeel nummer:
SDR0703-2R7ML
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 2.7UH 1.7A 65 MOHM SMD
Data papier:
SDR0703-2R7ML.pdf
Invoering
Kopen SDR0703-2R7ML met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.256" L x 0.177" W (6.50mm x 4.50mm)
afscherming:Unshielded
Serie:SDR0703
ratings:-
Q @ Freq:23 @ 7.96MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:SDR0703-2R7ML-ND
SDR07032R7ML
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SDR0703-2R7ML
Inductie:2.7µH
Hoogte - Zittend (Max):0.106" (2.70mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:80MHz
Uitgebreide beschrijving:2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 65 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 2.7UH 1.7A 65 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):65 mOhm Max
Huidige score:1.7A
Current - Verzadiging:2.5A