Kopen SL08 20002-A met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±25% |
|---|---|
| Serie: | miniAMP |
| R Current: | 0.49 Ohm |
| R 25 ° C: | 20 Ohm |
| Andere namen: | 570-1275 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SL08 20002-A |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Inrush Current Limiter 20 Ohm Ohm ±25% 0.354" (9.0mm) |
| Diameter: | 0.354" (9.0mm) |
| Beschrijving: | ICL 20 OHM 25% 2A 9MM |
| Current - Steady State Max: | 2A |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |