Kopen SL08 2R503-A met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±25% |
|---|---|
| Serie: | miniAMP |
| R Current: | 0.15 Ohm |
| R 25 ° C: | 2.5 Ohm |
| Andere namen: | 570-1277 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SL08 2R503-A |
| Afstand tussen de draden: | 0.201" (5.10mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Inrush Current Limiter 2.5 Ohm Ohm ±25% 0.315" (8mm) |
| Diameter: | 0.315" (8mm) |
| Beschrijving: | ICL 2.5 OHM 25% 3A 8MM |
| Current - Steady State Max: | 3A |
| goedkeuringen: | UR |
| Email: | [email protected] |