Kopen SN74LVTH32245GKER met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 96-LFBGA (13.5x5.5) |
| Serie: | 74LVTH |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 96-LFBGA |
| Output Type: | Push-Pull |
| Andere namen: | 296-9882-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal elementen: | 4 |
| Aantal bits per element: | 8 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN74LVTH32245GKER |
| Type logica: | Transceiver, Non-Inverting |
| Input Type: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Transceiver, Non-Inverting Element 8 Bit per Element Push-Pull Output 96-LFBGA (13.5x5.5) |
| Beschrijving: | IC BUS TRANSCVR 32BIT 96LFBGA |
| Current - Output Hoog, Laag: | 32mA, 64mA |
| Email: | [email protected] |