SN74V215-10PAG
Onderdeel nummer:
SN74V215-10PAG
Fabrikant:
Beschrijving:
IC SYNC FIFO MEM 512X18 64-TQFP
Data papier:
SN74V215-10PAG.pdf
Invoering
Kopen SN74V215-10PAG met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:3 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket:64-TQFP (10x10)
Serie:74V
retransmit Capability:No
Programmeerbare Flags Ondersteuning:Yes
Packaging:Tray
Verpakking / doos:64-TQFP
Andere namen:296-9894
CV215-10PAGG4
CV215-10PAGG4-ND
Temperatuur:0°C ~ 70°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Geheugen grootte:9K (512 x 18)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SN74V215-10PAG
Functie:Synchronous
FWFT Ondersteuning:Yes
Expansion Type:Depth, Width
Beschrijving:IC SYNC FIFO MEM 512X18 64-TQFP
Datasnelheid:100MHz
Current - Supply (Max):35mA