Kopen SN75LVDS391PW met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Protocol: | LVDS |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andere namen: | 296-26667-5 SN75LVDS391PW-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 4/0 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN75LVDS391PW |
| Uitgebreide beschrijving: | 4/0 Driver LVDS 16-TSSOP |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC QUAD HI-SP DRVR LVDS 16-TSSOP |
| Datasnelheid: | 630Mbps |
| Email: | [email protected] |