Kopen SN75LVDS86DGG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverancier Device Pakket: | 48-TSSOP |
| Serie: | FlatLink™ |
| Protocol: | LVDS |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Andere namen: | 296-6672-5 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 0/4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN75LVDS86DGG |
| Uitgebreide beschrijving: | 0/4 Receiver LVDS 48-TSSOP |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC FLATLINK(TM) RCVR 48-TSSOP |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |