SRR1005-471K
SRR1005-471K
Onderdeel nummer:
SRR1005-471K
Beschrijving:
FIXED IND 470UH 300MA 1.6 OHM
Data papier:
SRR1005-471K.pdf
Invoering
Kopen SRR1005-471K met BYCHPS
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
afscherming:Shielded
Serie:SRR1005
ratings:-
Q @ Freq:40 @ 796kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:SRR1005-471K-ND
SRR1005471K
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRR1005-471K
Inductie:470µH
Hoogte - Zittend (Max):0.205" (5.20mm)
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:3MHz
Uitgebreide beschrijving:470µH Shielded Wirewound Inductor 300mA 1.6 Ohm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 470UH 300MA 1.6 OHM
DC Resistance (DCR):1.6 Ohm Max
Huidige score:300mA
Current - Verzadiging:450mA