Kopen SRR1005-471K met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRR1005 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 796kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRR1005-471K-ND SRR1005471K |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRR1005-471K |
| Inductie: | 470µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.205" (5.20mm) |
| Frequentie - Test: | 1kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 3MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 470µH Shielded Wirewound Inductor 300mA 1.6 Ohm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 470UH 300MA 1.6 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.6 Ohm Max |
| Huidige score: | 300mA |
| Current - Verzadiging: | 450mA |
| Email: | [email protected] |