Kopen SRR1210-5R6Y met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±30% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRR1210 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 12 @ 7.96MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRR1210-5R6Y-ND SRR1210-5R6YTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRR1210-5R6Y |
| Inductie: | 5.6µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 28MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 8A 14 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 5.6UH 8A 14 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 14 mOhm Max |
| Huidige score: | 8A |
| Current - Verzadiging: | 8.5A |
| Email: | [email protected] |