Kopen SRR6603-220ML met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRR6603 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRR6603-220ML-ND SRR6603220ML |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRR6603-220ML |
| Inductie: | 22µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 25MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 22µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 110 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 110 mOhm Max |
| Huidige score: | 700mA |
| Current - Verzadiging: | 300mA |
| Email: | [email protected] |