Kopen SRR6603-471ML met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRR6603 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRR6603-471ML-ND SRR6603471ML |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRR6603-471ML |
| Inductie: | 470µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 4MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 470µH Shielded Wirewound Inductor 190mA 1.8 Ohm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 470UH 190MA 1.8 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.8 Ohm Max |
| Huidige score: | 190mA |
| Current - Verzadiging: | 60mA |
| Email: | [email protected] |