Kopen STA2051 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.8V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 64-TQFP |
| Serie: | - |
| RAM Size: | 64K x 8 |
| Programmageheugentype: | FLASH (256 kB) |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 64-TQFP |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal I / O: | 48 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STA2051 |
| Interface: | I²C, SPI Serial, CAN, USB, UART |
| Beschrijving: | IC CTRLR BASEBAND 32BIT 64-TQFP |
| Core Processor: | ARM7® |
| controller Series: | VESPUCCI |
| toepassingen: | GPS Baseband Controller |
| Email: | [email protected] |