Kopen STA2065N met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.8 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 472-TFBGA (16x16) |
| Serie: | Cartesio+ |
| RAM Size: | 8K x 32 |
| Programmageheugentype: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 472-TFBGA |
| Andere namen: | 497-11637 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal I / O: | 160 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STA2065N |
| Interface: | AC97, CAN, I²C, MSP, MMC/SD, SPDIF, SSP, UART, USB |
| Beschrijving: | IC APPL PROCESSOR 472TFBGA |
| Core Processor: | ARM11® |
| controller Series: | Cartesio™ |
| toepassingen: | GPS |
| Email: | [email protected] |